Redakční systémy

Redakční systém je program, který běží na pozadí Vaší webové stránky. Je určen pro majitele webových stránek, kteří si chtějí sami spravovat obsah svých stránek, ale nemají znalost HTML a programování. Pomocí redakčního systému si můžete sami snadno vytvářet své webové stránky a jejich obsah, položky menu a vlastní fotogalerie.

Bohužel, ne vždy tomu tak je... Redakční systémy bývají často náročné a zbytečně komplikované. Proto jsme vyvynuli již tři redakční systémy určené pro komerční použití, ten nejnovější SolarLift3 Pro. Systém je jednoduchý, přehledný a rychlý. Práce v něm je snadná a ušetří Vám mnoho času. Systém lze dále modulově rozšiřovat.

Redakční systém a vyhledávače

Použití redakčního systému výrazně ovlivňuje generování stránek. Naše systémy jsou psány tak, aby již jejich samotné použití mělo příznivý vliv na výsledky vyhledávání ve vyhledávačích (SEO). Po jeho použití se pravděpodobně neobjevíte na první straně ve vyhledávači, avšak Vaše šance jsou výrazně lepší a to bez práce navíc.

Jak redakční systém získat pro své www stránky?

Stačí, když nám zavoláte nebo napíšete a my Vás o možnostech získání redakčního systému budeme informovat. Redakční systém lze napojit na již existující www stránky, na nové www stránky, nebo může systém běžet zcela samostatně.

 

Mám www stránky a chci na ně pouze napojit redakční systém abych si je mohl sám spravovat. Jak na to?

Chci vytvořit nové www stránky s redakčním systémem. Co pro to musím udělat?

Chci pouze redakční systém, abych mohl publikovat své texty a obrázky na internetu. Je to možné?